loading
X
Hledat...

Inteligentní kamerové systémy
pro zabezpečení vaší firmy
Inteligentní kamery
pro zabezpečení vašeho domu

O nás

Insystems je samostatným projektem společnosti www.opravarna.cz, která už 5 let provozuje největší síť opravářů a servisních techniků v ČR. Kromě provozu samotného webu jsme postupně začali sami dělat servis a instalace nejrůznějších elektronických zařízení pro značky jako je Mall či Decathlon i pro koncové zákazníky. V rámci projektu Insystems provádíme také instalace kamerových systémů. Naši technici jsou odborně proškolení jak v oblasti elektroinstalací, tak v oblasti instalací kamerových systémů. Působíme po celé ČR.

Soustředíme se na dva hlavní segmenty. Instalaci tzv. wifi kamer, které jsou vhodné  hlavně pro rodinné domy. Jejich předností je množství chytrých funkcí, jednodušší instalace a nižší cena. Pro firmy, SVJ a větší objekty nabízíme komplexní výstavbu kamerových systémů od návrhu, přes realizaci až po nadstandartní servis a technickou podporu. Nabízíme široký výběr kvalitních kamer a příslušenství od renomovaného světového výrobce CP PLUS. Kromě kamer instalujeme také dohledový software, který má řadu inteligentních funkcí jako je čtení SPZ, počítání lidí či předmětů, rozpoznání požáru apod. Kromě nahrávání na lokální nahrávací zařízení či servery zprostředkováváme i možnost nahrávání do zabezpečeného cloudového úložiště.

Aktuálně ke COVID-19: Prodáváme a instalujeme termokamery a vstupní terminály k rozpoznávání tělesné teploty procházejících osob. Více informací v záložce Termokamery.

Chytré kamerypro domy a menší objektyKamerové systémypro firmy, sklady, SVJ a větší objektyTermokameryNa měření lidské teploty, vhodné pro firmy či úřady

Chcete si přivydělat?

Víte o někom, komu by se náš produkt mohl líbit? Zeptejte se ho, pošlete mu odkaz na naše stránky. Pokud projeví zájem, dejte nám na něj kontakt nebo jemu na nás. Z každé úspěšné zakázky nabízíme 5-10 % odměnu. Víc informací Vám sdělíme po mailu či po telefonu.

Realizované zakázky

bg
iconInsystems
Službu zajišťuje společnost Opravárna s.r.o.
K Vejvoďáku, 1202
156 00 Praha
IČO 03546926
DIČ CZ03546926
icon725 483 292
iconzakazky@insystems.cz